Оплата

Готівкою при отриманні
 
Ви можете здійснити оплату готівкою при отриманні заздалегідь оформленого Вами замовлення. Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом визначеним на момент замовлення. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.
 
Оплата на карту Приват Банку
 
У разі якщо Покупець і ПРОДАВЕЦЬ значно віддалені один від одного - дуже зручна оплата за допомогою поповнення карти ПРИВАТБАНКУ. Оплата при цьому надходить на картку ПРОДАВЦЯ протягом лічених хвилин, банківська комісія складає + 1,0% від суми замовлення. Більшість ПОКУПЦІВ, що замовляють собі товари з доставкою, віддають перевагу саме цей спосіб оплати. Для цього достатньо знати точну суму до оплати, № картки та П.І.Б. власника картки (ПРОДАВЦЯ). Природно, для того щоб знати точну суму до оплати, Вам необхідно спочатку оформити замовлення необхідного товару. Після оформлення замовлення менеджер повідомить Вам № картки та точну суму до оплати. Цю суму і необхідно перерахувати на картку ПРОДАВЦЯ.
 
Оплата за безготівковим розрахунком без ПДВ!
 
Після обробки замовлення менеджер відправить Вам по електронній пошті рахунок-фактуру, яку ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку або зі свого розрахункового рахунку, при цьому комісія складе 1% від суми оплати. Пакет всіх необхідних документів видається разом з товаром після оплати.
 
Наш інтернет-магазин здійснює продаж товарів з доставкою в регіони і оплатою при отриманні (післяплатою). При цьому на відправку післяплатою існують деякі обмеження, тому відсилання післяплатою можлива тільки за погодженням з менеджером.